Technik testovacích zariadení

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je závislá od skúseností a zručností uchádzača a jeho praxe. Mzda stanovená vrátane 10% osobného ohodnotenia. V mzde je zahrnutý aj príplatok za paragraf 22 vo výške 100€. Mzda je stanovená pre pracovnú pozíciu junior. Mesačný hrubý príjem zamestnanca je od 1600€ po pripočítaní všetkých príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie údržby testovacích zariadení
oprava testovacích zariadení
podpora obsluhy testovacích zariadení počas výrobného procesu,
vývoj testovacích zariadení na kontrolu funkčnosti dosiek plošných spojov

Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- pri nástupe prináleží náborovací bonus 1000 €
- pracovný pomer na dobu neurčitú, skúšobná doba 3 mesiace, pracovný pomer trojzmenná prevádzka, od jula 2023 štvorzmenná 12 hodinová prevádzka
- príspevok na dopravu do zamestnania obidve cesty
- dochádzkový bonus 50€ mesačne
- príplatok za štvorzmenku vo výške 60€
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
- príspevok na kultúrne a športové podujatia podľa vlastného výberu
- mimoriadny príspevok na stravu 2krát ročne
- letná a zimná odmena
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- mesačný príspevok na nákup potravín 40€ netto

Žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy prosím zasielajte mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splňaju podmienku vzdelanie elektrotechnická škola a spôsobilosť pre výkon práce s elektrickými zariadeniami min §21

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedomosti z oblasti elektrotechniky
- znalosti elektrotechnických meracích zariadení a princípov ich fungovania
- vyhláška na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s elektrickými zariadeniami - § 21 zák. 508/2009 Z.z., predpokladom je elektrotechnické vzdelanie
- štvorzmenná prevádzka 12 hodinová

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4569127  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac