Technik automatizovanej linky

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je závislá od skúseností a zručností uchádzača a jeho praxe. Mzda stanovená vrátane 10% osobného ohodnotenia. V mzde je zahrnutý aj príplatok za paragraf 22 vo výške 100€. Mzda je stanovená pre pracovnú pozíciu junior. Mesačný hrubý príjem zamestnanca je od 1600€ po pripočítaní všetkých príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Technické obhliadky strojov počas pracovnej zmeny, vyhľadávanie technických nedostatkov
2) Technológia automatického osádzania SMT a pridružené technológie, znalosť procesu
3) Preventívna, prediktívna a havarijná údržba strojov a zariadení automatického osádzania
4) Výkon preventávnych údržieb, dodržiavanie predpísanej údržby
5) Riešenie havarijných porúch, príprava hlásení po zmene
6) Príprava podkladov pre servisné zásahy na strojoch
7) Sledovanie SCRAP počas výroby, pomoc pri odstraňovaní

Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- pri nástupe prináleží náborovací bonus 1000 €
- pracovný pomer na dobu neurčitú, skúšobná doba 3 mesiace, pracovný pomer trojzmenná prevádzka, od jula 2023 štvorzmenná 12 hodinová prevádzka, prináleží príspevok za zmenovosť vo výške 60€ mesačne.
- príspevok na dopravu do zamestnania obidve cesty
- dochádzkový bonus 50€ mesačne
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
- príspevok na kultúrne a športové podujatia podľa vlastného výberu
- mimoriadny príspevok na stravu 2krát ročne
- letná a zimná odmena
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- mesačný príspevok na nákup potravín 40€ netto

Ak máte záujem o ponúkanú pozíciu, pošlite svoj profesijný životopis mailom . Kontaktovať budeme každého uchádzača, ktorý spĺňa technické vzdelanie a má prax na obdobnej pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (strojárske, elektrotechnické)

technické vzdelanie a prax pri obsluhe strojov:
Prax nutná min. 1 rok a ovládanie strojov Siemens Siplace S27, HF3, HS50/60, SX2, DEK, X2 všetko (ASM), znalosť strojov Viscom, MPM, Rommel, REHM, ASYS, alebo iné v obore SMT EMS.

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4569126  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac