Manažér zlepšovania procesov

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Semecs s.r.o., Hlavná, Vráble
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda je vrátane osobného ohodnotenia, ktoré tvorí 10% z hodnoty. k mzde prináleží dochádzkový mesačný bonus 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 analýza a zlepšovanie výrobných procesov pomocou nástrojov Lean
 vedenie KAIZEN projektov a ich kontrola pre dosiahnutie požadovanej úrovne
 realizácia auditov 5S a LPA
 aktualizácia a overenie dokumentácie k štandardizovanej práci, príprava normočasov použitím MTM metód
 realizácia analýz materiálového a informačného toku pomocou Value stream mapping
 participácia na Six Sigma a Problem solving projektoch
 príprava prezentácií pre manažment
 zaškoľovanie zamestnancov na jednotlivé nástroje štíhlej výroby

Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
- pracovný pomer uzatvorený na dobu neurčitú
- príspevok na dôchodkové sporenie III. pilier (príspevok za zamestnanca/zamestnávateľa)
- príspevok na dopravu
- letná a vianočná odmena
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevok na kultúrne a športové podujatia

V prípade záujmu prosím pošlite životopis v slovenskom a anglickom jazyku mailom . Kontaktovať budeme uchádzačov s technickým vzdelaním, angličtina na komunikačnej úrovni je požadovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť a analytické myslenie, skúsenosti z výrobných procesov

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4538853  Dátum zverejnenia: 23.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac