Advokátsky koncipient / Junior Lawyer

SEMANČÍN & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Polus Towers, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 EUR v závislosti od skúseností koncipienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa PRÁVO?

Ak máš skvelé komunikačné schopnosti, zmysel pre organizáciu práce a schopnosť pracovať v kolektíve, radi ťa spoznáme.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude pripravovať rôzne právne dokumenty (zmluvy a iné transakčné dokumenty, právne analýzy, súdne žaloby a návrhy), komunikovať s klientom, zastupovať klientov v súdnom a správnom konaní a na rokovaní o zmluvách.

- atraktívna mzda
- iné odmeny v závislosti od pracovného výkonu
- firemný telefón a notebook
- priateľské a rodinne orientované prostredie
- profesionálny a osobnostný rozvoj
- sick days
- teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej spoločnosti s tímom právnych expertov
- výborná káva :)

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis spolu so sprievodným listom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť identifikovať problém a efektívne
ho riešiť
- zmysel pre organizáciu práce
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť angličtiny je nevyhnutná
- 1 ročná prax na pozícii je vítaná

SEMANČÍN & PARTNERS je rodinná slovenská právnická firma, ktorá poskytuje svojim klientom celý rad právnych služieb najvyššej kvality vo všetkých dôležitých právnych oblastiach, vrátane bankovníctva / financií, hospodárskej súťaže, trestného práva, nehnuteľností a stavebníctva, práva v oblasti IT / IP (vrátane ochrany osobných a GDPR), compliance, životného prostredia a odpadového hospodárstva, rodinného práva, súdnych sporov a arbitráže. Právnici spoločnosti SEMANČÍN & PARTNERS majú kvalifikáciu z renomovaných inštitúcií, ako napríklad Univerzita Cambridge a Universität Tübingen. Získali sme tiež rozsiahle skúsenosti v rámci pôsobenia v medzinárodných a miestnych advokátskych kanceláriách a medzinárodných inštitúciách, napríklad The Carter Center a American Center for Law and Justice.

Naša advokátska kancelária bola ohodnotená spoločnosťou Chambers & Partners ako vedúca právnická firma v oblasti bankovníctva a financií pre rok 2018. V súťaži "Právnická firma Roka" v roku 2018 sme sa zaradili medzi veľmi odporúčané advokátske kancelárie v oblasti bankovníctva a financií aj pre oblasť telekomunikácií a práva IT, a zároveň odporúčané kancelárie pre oblasť právo obchodných spoločností.

Nájdete nás na:
www.semancin.sk; www.gdpr-semancin.sk; www.rodinnepravo-semancin.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3354345   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR v závislosti od skúseností koncipienta