Obchodný zástupca pre Západné a Stredné Slovensko

SEMACO SK tools and software, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 Eur + provízie z predaja celkom 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zameraný a bavilo by Vás rozvíjať sa v oblasti nástrojov a software zameraného na CNC trieskové obrábanie? Baví Vás komunikácia s ľudmi a samostatná organizácia práce? Viete zaujať a predať? 3 x ÁNO - tak hľadáme práve Vás.

Čo bude Vašou úlohou:
- starostlivosť o zverené portfólio zákazníkov a zároveň rozširovanie o nových zákazníkov v regióne - očakávaný mesačný obrat 35 000 Eur/mesiac
- predaj nástrojov a príslušenstva pre obrábacie stroje švajčiarskej a nemeckej kvality (frézovanie, vŕtanie, závitovanie atď.)

Výhodou je:
- strojárske vzdelanie
- prax v strojárstve
- znalosť problematiky CNC obrábania a skúsenosti s testovaním nástrojov

Ponúkame:
- samostatnú zaujímavú prácu, ktorú vieme ohodnotiť
- možnosť budovať svoju kariéru a ukázať čo vo Vás je
- u nás máte dvere pre vlastnú iniciatívu a realizáciu nových nápadov otvorené
- hlavný pracovný pomer a HOME office (kombinácia práce na cestách a z domova)
- progresívne odmeňovanie na províznej báze
- školenia a vzdelávania v zahraničí, možnosť odborného rastu
- auto, notebook, tablet, telefón
- príjemný kolektív a podporu obchodného oddelenia, ktoré komunikuje so všetkými zahraničnými dodávateľmi

Zasielajte prosím Vaše životopisy spolu s fotografiou na personalne@semaco.sk
Otázky na tel. čísle: 043/586 71 17 alebo 0903 542 880
Kontaktná osoba: Mgr. Ľubomír Vraniak

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Koho hľadáme:
- technicky zameraného obchodníka, ktorý vie čo predáva
- spoľahlivú samostatnú a zodpovednú posilu tímu
- človeka, ktorý sa vie presadiť, stáť za ponúkanými produktami a využiť príležitosti
- zároveň vie zapôsobiť a vždy nájsť optimálne riešenie pre zákazníka
- spoľahlivého šoféra skupiny B, na cestách strávite cca. 4 dni v týždni
- zvládne administratívu na PC (v Exceli vyplní formulár a jednduchú tabuľku napr. protokol o skúškach nástrojov)

Sme progresívna obchodná firma s pôsobnosťou v ČR a SR zaoberajúca sa dovozom technológií a špičkového strojárskeho vybavenia. Na trhu pôsobíme od roku 1996 a našimi zákazníkmi sú významné strojárske podniky v ČR a na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

M.R. Štefánika 1832
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Tel.: +421903542880
E-mail: poslať životopis
ID: 3309978   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 Eur + provízie z predaja celkom 1500