Obchodný zástupca pre Západné a Stredné Slovensko

SEMACO SK tools and software, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Topoľčany, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zameraný a bavilo by Vás rozvíjať sa v oblasti nástrojov a software zameraného na CNC trieskové obrábanie? Baví Vás komunikácia s ľudmi a samostatná organizácia práce? Viete zaujať a predať? 3 x ÁNO - tak hľadáme práve Vás.

Čo bude Vašou úlohou:
- starostlivosť o zverené portfólio zákazníkov a zároveň rozširovanie o nových zákazníkov v regióne - očakávaný mesačný obrat 35 000 Eur/mesiac
- predaj nástrojov a príslušenstva pre obrábacie stroje švajčiarskej a nemeckej kvality (frézovanie, vŕtanie, závitovanie atď.)

Výhodou je:
- strojárske vzdelanie
- prax v strojárstve
- znalosť problematiky CNC obrábania a skúsenosti s testovaním nástrojov

Ponúkame:
- samostatnú zaujímavú prácu, ktorú vieme ohodnotiť
- možnosť budovať svoju kariéru a ukázať čo vo Vás je
- u nás máte dvere pre vlastnú iniciatívu a realizáciu nových nápadov otvorené
- hlavný pracovný pomer a HOME office (kombinácia práce na cestách a z domova)
- progresívne odmeňovanie na províznej báze
- školenia a vzdelávania v zahraničí, možnosť odborného rastu
- auto, notebook, tablet, telefón
- príjemný kolektív a podporu obchodného oddelenia, ktoré komunikuje so všetkými zahraničnými dodávateľmi

Zasielajte prosím Vaše životopisy spolu s fotografiou na personalne@semaco.sk
Otázky na tel. čísle: 043/586 71 17 alebo 0903 542 880
Kontaktná osoba: Mgr. Ľubomír Vraniak

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Koho hľadáme:
- technicky zameraného obchodníka, ktorý vie čo predáva
- spoľahlivú samostatnú a zodpovednú posilu tímu
- človeka, ktorý sa vie presadiť, stáť za ponúkanými produktami a využiť príležitosti
- zároveň vie zapôsobiť a vždy nájsť optimálne riešenie pre zákazníka
- spoľahlivého šoféra skupiny B, na cestách strávite cca. 4 dni v týždni
- zvládne administratívu na PC (v Exceli vyplní formulár a jednduchú tabuľku napr. protokol o skúškach nástrojov)

Sme progresívna obchodná firma s pôsobnosťou v ČR a SR zaoberajúca sa dovozom technológií a špičkového strojárskeho vybavenia. Na trhu pôsobíme od roku 1996 a našimi zákazníkmi sú významné strojárske podniky v ČR a na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

M.R. Štefánika 1832
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Tel.: 043/5867117
E-mail: poslať životopis
ID: 3309978   Dátum zverejnenia: 14.2.2018