Obchodný zástupca pre vyhradenú časť SR - Západné Slovensko

SEMACO SK tools and software, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Topoľčany
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou + % podiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka, prezentácia a predaj nástrojov pre obrábacie stroje (frézovanie, vŕtanie, závitovanie)
- udržiavanie vzťahov z existujúcimi zákazníkmi
- vyhľadávanie nových zákazníkov, spracovanie ponúk
- komunikácia s obchodným oddelením

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v oblasti strojárenstva
- kvalitné produkty
- dobré postavenie na trhu
- progresívne odmeňovanie na províznej báze
- školenia a vzdelávania v zahraničí, možnosť odborného rastu
- auto, notebook, tablet, telefón

Zasielajte prosím Vaše životopisy spolu s fotografiou na personalne@semaco.sk
Otázky na tel. čísle: 043/586 71 17 alebo 0903 144 770
Kontaktná osoba: Mgr. Ľubomír Vraniak

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- sympatickú osobnosť so schopnosťou zaujať
- SŠ/VŠ strojárska, prípadne vyučený v odbore s praxou
- znalost problematiky CNC obrábania v profesii technológ, programátor CNC strojov, obrábanie kovov na CNC strojoch
- skúsenosti s predajom náradia na obrábanie
- vodičský preukaz sk. B
- základná znalost NJ alebo AJ
- znalosť práce s PC, obchodná prax
- cit pre obchod a aktívny prístup k zákazníkom
- obchodné a technické myslenie
- loajalitu, flexibilitu a dynamickosť
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie

Sme progresívna obchodná firma s pôsobnosťou v ČR a SR zaoberajúca sa dovozom technológií a špičkového strojárskeho vybavenia. Na trhu pôsobíme od roku 1996 a našimi zákazníkmi sú významné strojárske podniky v ČR a na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

M.R. Štefánika 1832
026 01 Dolný Kubín
ID: 2342494   Dátum zverejnenia: 4.5.2017