Obchodný zástupca pre vyhradenú časť SR - Západné Slovensko

SEMACO SK tools and software, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Topolčany, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + % podiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka, prezentácia a predaj nástrojov pre obrábacie stroje (frézovanie, vŕtanie, závitovanie)
- udržiavanie vzťahov z existujúcimi zákazníkmi
- vyhľadávanie nových zákazníkov, spracovanie ponúk
- komunikácia s obchodným oddelením

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v oblasti strojárenstva
- kvalitné produkty
- dobré postavenie na trhu
- progresívne odmeňovanie na províznej báze
- školenia a vzdelávania v zahraničí, možnosť odborného rastu
- auto, notebook, tablet, telefón

Zasielajte prosím Vaše životopisy spolu s fotografiou na [email protected]
Otázky na tel. čísle: 043/586 71 17 alebo 0903 542 880
Kontaktná osoba: Mgr. Ľubomír Vraniak

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- sympatickú osobnosť so schopnosťou zaujať
- SŠ/VŠ strojárska, prípadne vyučený v odbore s praxou
- znalost problematiky CNC obrábania v profesii technológ, programátor CNC strojov, obrábanie kovov na CNC strojoch
- skúsenosti s predajom náradia na obrábanie
- vodičský preukaz sk. B
- základná znalost NJ alebo AJ
- znalosť práce s PC, obchodná prax
- cit pre obchod a aktívny prístup k zákazníkom
- obchodné a technické myslenie
- loajalitu, flexibilitu a dynamickosť
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie

Sme progresívna obchodná firma s pôsobnosťou už viac ako 25 rokov v ČR a na Slovensku. Naša firma je neodmysliteľne spojená s progresívnym obrábaním a s termínmi ako je rýchlosť, presnosť obrábania, produktivita, výkonnosť, ale aj toľko žiadaná optimalizácia a ekonomickosť. Zaoberáme sa dodávaním riešení (technológií) v oblasti nástrojov a softvéru (CAM, ERP) so zameraním na CNC trieskové obrábanie. Spolupracujeme s poprednými európskymi výrobcami z Nemecka a zo Švajčiarska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2342494  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + % podiel z predaja