Logo SEMA HŠ s.r.o.

Agronóm

SEMA HŠ s.r.o.

Miesto práce
Nový Dvor 1862, 925 21 Sládkovičovo-Nový dvor
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky a je závislá od plnenia si pracovných povinností. 13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca s mechanizátorom a ostatnými vedúcimi stredísk
• metodické riadenie skladníčok a skladovania vyrábaných produktov
• príprava podkladov pre podnikateľský zámer na bežný rok a návrh osevných plánov
• stanovenie technologických postupov v rastlinnej výrobe a ich riadenie
• zodpovedá za kvalitu a efektivitu vykonávaných prác
• zabezpečovanie osív, hnojív a CHOP od dodávateľských firiem pre daný hospodársky rok
• evidencia množiteľských osív, administratíva s ÚKSÚPom a kontrolným orgánom Naturalis SK
• evidencia RV /kniha honov, evidencia hnojív a CHOP, ekologická evidencia, .../
• zabezpečuje odbery a laboratórne rozbory pôdy
• dodržiavanie správnej farmárskej praxe
• spracovanie žiadostí na dotačné tituly RV
• rešpektovanie pokynov priameho nadriadeného

služobné auto, telefón, počítač

Informácie o výberovom konaní

Ideálne osobné stretnutie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 120 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo rastlinná výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sledovanie a pretavenie nových trendov do praxe.
Zodpovednosť a dôslednosť detailov.
Ochota vzdelávať sa.
Lojálnosť a morálka.

Stabilizovaný hospodársky subjekt, kde hlavnou činnosťou je poľnohospodárska výroba (ekológia 1200 ha, konvenčná výroba 900 ha).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4759987  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac