Hľadáme lepičov - prípravárov do výroby sedacích súprav a kresiel

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
5,39 EUR/hod.po zaškolení možnosť vyššieho zárobku, 5,65 € brutto/hod. pri 100% pracovnom výkone, mzda sa navyšuje v závislosti od dosiahnutého výkonu + bonusy* v závislosti od splnených požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné práce pred čalúnením / príprava povrchu, výber správneho lepidla resp. materiálov pre danú aplikáciu/
- kompletizovanie drevených a kovových konštrukcií pomocou pneumatického, elektrického a ručného náradia použitím rôzneho spojovacieho materiálu
- montáž područí, operadiel, sedákov a opierok
- montáž spojovacích kovaní, výklopných mechanizmov a profilov
- očistenie výrobku
- nanášanie lepidla na drevené a kovové konštrukcie za pomoci lepiacej pištole za účelom spájania týchto materiálov
- lepenie korpusu, vankúšov, operadiel a iných súčastí výrobkov molitanom, dacronom (rúnom)
- dodržiavanie pracovných postupov stanovených pre oblasť lepenia a prípravy čalúneného nábytku
- plnenie stanovených výkonnostných noriem
- vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
- príprava materiálu na realizáciu danej výrobnej zákazky
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- práca v dvojzmennej prevádzke

*dochádzkový bonus
*kvalifikačný bonus
*kvalitatívny bonus
- zabezpečená autobusová preprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec
- práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti, kompletná škála výrobkov putuje na export do domácností po celom svete

-stravovacia karta/finančný príspevok na stravovanie

-firemné akcie pre zamestnancov

Pre vysoký záujem uchádzačov na tieto pracovné pozície si vyhradzujeme právo kontaktovať len vhodných kandidátov.
Každý kandidát musí byť schopný manipulovať s bremenami podľa Nariadenia vlády 281/2006 Z.z. (podľa pohlavia aj veku)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nábytkársky priemysel, Čalúnenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Dóková
E-mail: poslať životopis
ID: 4802140  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,39 EUR/hod.