Hľadáme čalúnnikov do výroby sedacích súprav a kresiel (práca vhodná aj pre ženy)

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
5,52 EUR/hod.po zaškolení možnosť vyššieho zárobku, 6,40 € brutto/hod. pri 100% pracovnom výkone, mzda sa navyšuje v závislosti od dosiahnutého výkonu + bonusy* v závislosti od splnených požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čalúnenie/ sedacích súprav, kresiel, jedálenských lavíc, stoličiek / a kompletizácia hotových výrobkov podľa stanovených pracovných postupov

- aplikácia rôznych textílií, kože alebo ušitých poťahov z textílií a kože na rôzne vopred pripravené povrchy za pomoci spôn, klinčekov, lepidla alebo špeciálnych profilov
- obliekanie sedákov a vankúšov
- montáž spojovacích kovaní, výklopných mechanizmov, područí, operadiel, sedákov a opierok
- príprava sťahovacích špagátov, obstrihanie prebytočných nití a materiálov
- skladanie korpusu, sedádkov, operadiel a područí
- prepichovanie otvorov pre montáž područí, opierok hláv a iných mechanických súčastí sedačky podľa zadania
- príprava spojovacieho materiálu a sprievodnej dokumentácie
- montáž/demontáž čalúneného nábytku, podnoží a nôh
- lepenie a aplikácia rôznych materiálov
- vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
- plnenie stanovených výkonnostných noriem
- úzka spolupráca s kolegami vo výrobnom procese pred a po čalúnení
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- práca v dvojzmennej prevádzke
- každý úspešný kandidát bude plne zaučený, šancu dostanú aj neskúsení čalúnnici

*dochádzkový bonus
*kvalifikačný bonus
*kvalitatívny bonus

- zabezpečená autobusová preprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec
- práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti, kompletná škála výrobkov putuje na export do domácností po celom svete-

-stravovacia karta/finančný príspevok na stravovanie

-firemné akcie pre zamestnancov

Pre vysoký záujem uchádzačov na tieto pracovné pozície si vyhradzujeme právo kontaktovať len vhodných kandidátov.
Každý kandidát musí byť schopný manipulovať s bremenami podľa Nariadenia vlády 281/2006 Z.z. (podľa pohlavia aj veku)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nábytkársky priemysel, Čalúnenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Dóková
E-mail: poslať životopis
ID: 4802093  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,52 EUR/hod.