Junior nákupca / disponent

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Komenského 50, Želiezovce
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacmzda sa navyšuje v závislosti od skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečiť nákup dielov v požadovanej cene, kvalite, termíne a množstve
  • kontrola cien a obchodných podmienok
  • vystavovanie objednávok, evidencia ich potvrdení do systému
  • správa a evidencia dát v ERP systéme
  • plnenie plánovaných cieľov v rámci oddelenia, skupiny
  • úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami nákupu v rámci skupiny
  • komunikácia s dodávateľmi, skladom a výrobou
  • aktívne riešenie reklamácií z pohľadu času a množstva​
  • vytváranie a podávanie reportov nadriadenému zamestnancovi

- pružný pracovný čas

- odborný rast a vzdelávacie aktivity

- firemné akcie pre zamestnancov

- darčekové poukazy

- koncoročná odmena

- stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie

- zabezpečená bezplatná autobusová doprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

  •  analyzovanie a riešenie problémov
  • pamäť, praktické myslenie
  • asertivita
  • technická gramotnosť
  • digitálna gramotnosť (počítačové znalosti)
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • komunikácia v anglickom ,v maďarskom alebo v nemeckom jazyku je výhodou
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení ( adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti )
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca
  • dobré vyjednávacie schopnosti

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4794740  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac