Hľadáme baličov do výroby sedacích súprav a kresiel

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Komenského 50, Želiezovce
Termín nástupu
dohodou
5,39 EUR/hod.po absolvovaní skúšobnej doby 5,90 € brutto/hod. pri 100% pracovnom výkone, mzda sa navyšuje v závislosti od dosiahnutého výkonu + bonusy* v závislosti od splnených požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava obalového materiálu pre balenie
  • zabalenie zhotoveného čalúneného výrobku /sedacích súprav, kresiel, jedálenských lavíc a stoličiek/ do pripraveného baliaceho materiálu
  • plnenie stanovených výkonnostných noriem
  • vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
  • príprava materiálu na realizáciu danej výrobnej zákazky
  • označovanie zhotovených výrobkov rôznymi etiketami
  • vkladanie príbalových informácií
  • demontáž nôh
  • balenie nôh a podnoží
  • skenovanie hotových výrobkov
  • dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
  • práca v dvojzmennej prevádzke

  • dochádzkový bonus
  • zabezpečená autobusová preprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec
  • ​práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti​
  • kompletná škála výrobkov putuje na export do domácností po celom svete
  • stravovacia karta / finančný príspevok na stravovanie
  • firemné akcie pre zamestnancov

Pre vysoký záujem uchádzačov na tieto pracovné pozície si vyhradzujeme právo kontaktovať len vhodných kandidátov.
Každý kandidát musí byť schopný manipulovať s bremenami podľa Nariadenia vlády 281/2006 Z.z. (podľa pohlavia aj veku)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nábytkársky priemysel , čalúnenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4788943  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,39 EUR/hod.