Key Account Manager (neobmedzené bonusy)

Selluxon

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacBezstropové odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Kam, ktorý bude mať na starosti akvizičnú činnosť aj starostlivosť o svojich zákazníkov.

Hlavnou pracovnou náplňou je:

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v B2B
- budovanie vzťahov a dlhodobých spoluprác s veľkými medzinárodnými korporáciami aj s SME´s, startup´s
- komunikácia s (head of sales, country manager, sales director, atď.)
- pravidelný reporting
- porady
- príprava prezentačných materiálov
- pravidelné vzdelávanie
- monitorovanie konkurencie

Odmena

Nepoznáme strop. K svojej základnej mzde si viete privyrobiť toľko, koľko budete zvládať.
Mzda je zložená z:
1. mesačná zložka
2. provízia z obchodu
3. 13.plat/plnenie ročného cieľa atď.
Motivačná zložka je závislá len od Vášho prístupu a výsledkov.

- Homeoffice / k dispozícií office v BA
- Notebook , mobilný telefón aj na súkromné účely
- Komunikačné a psychologické školenia
- Multisport karta
- Flexibilná pracovná doba
- Sickdays
- Teambuildingy

K priloženému životopisu Vás žiadame aj o motivačný list. Dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov. Najlepší kandidáti absolvujú 2. kolá pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Čo musíte mať a vedieť ?

- AJ výhodou
- prax ako KAM podmienkou min. 2 roky
- znalosť a schopnosť akvizičného procesu
- vynikajúce komunikačné a argumentačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- spolupráca formou IČO (podmienkou)
- samostatnosť a cieľavedomosť
- výborný time management a spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Sme dynamická obchodná agentúra, ktorá vzdeláva obchodné tími v rámci akvizície. Pôsobíme na Slovenskom a Českom trhu a naším hlavných poslaním je pomáhať firmám rásť a získavať nových zákazníkov. Aj my chceme rásť a preto možno potrebujeme práve Vás ! Viac o to čo robíme nájdete tu - https://coldcalling.sk/
ID: 4507363  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac