3,5 EUR/hod. Reagujte bez životopisu

Domovník, asistenta do skladu s nepretržitou prevádzkou

Selfstorage, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 17, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
okamžite
Celková mzda (brutto)
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca každý druhý týždeň, 362 dní v roku
- pracovný čas od 17,30 – do 22,00 hod + sobota, nedeľa od 6,00 do 22,00
- práca vhodná ja pre dôchodcu
- základná údržba samoobslužného skladu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hodinová mzda 3,5 eur + príplatky sobota, nedeľa a sviatky

- práca v malom kolektíve
- stravné lístky
- prémiové ohodnotenie
- upravený pracovný čas

Ak Vás ponuka oslovila zašlite nám prosím životopis na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na čísle +421 904 586 502.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Selfstorage, s.r.o., Logistika, skladovanie
Inovatívny skladový servis ponúka výhodné krátkodobé aj dlhodobé
skladovanie vašich vecí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kopčianska 17
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Vlašičová
Tel.: +421 904 586 502
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3806076   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hodinová mzda 3,5 eur + príplatky sobota, nedeľa a sviatky