Predavačka a balička tovaru pre eshop

SELEKTRA - Jozef Maťavka

Miesto práce
SELEKTRA - ELEKTRO - BICYKLE, Družstevná, Partizánske
Termín nástupu
Ihneď
750 - 850 EUR/mesiacNástupný plat 750€ - 850€ + odmeny + stravné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie bicyklov a elektrospotrebičov pre eshop. Aktívna obsluha, predaj tovarov zákazníkom poskytovanie poradenstva a komunikácia so zákazníkom , starostlivosť o pridelený sektor, vykladanie tovaru manipulácia s tovarom ďalšie činnosti podporujúce predaj bicyklov, bicyklového príslušenstva, elektra. Pracovná pozícia je vhodnejšia pre ženu s bezproblémovou dochádzkou do práce, ktorú neopvplyvňuje OČR a maródky.

Odmeny + stravné.

Informácie o výberovom konaní

Osobné pohovory sú v pondelok až piatok o 9.00 hod.
Kontakt: +421905705703

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ochota pracovať flexibilne bezúhonnosť, prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov vítaná technické znalosti predávaného sortimentu bicyklov, bielej a čiernej techniky výhodou prozákaznícka orientácia predajné a komunikačné zručnosti vítané samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť príjemné vystupovanie a komunikatívnosť, balenie bicyklov a elektrospotrebičov pre zakaznikov eshopu Pracovná pozícia je vhodnejšia pre ženu s bezproblémovou dochádzkou do práce, ktorú neopvplyvňuje OČR a marodenie.

Maloobchodný predaj bicyklov, domácich spotrebičov, audio, bielej techniky, svietidiel, kuchynských potrieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Maťavka
Tel.: +421387490000
E-mail: poslať životopis
ID: 4807832  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac