Junior Operations Analyst

SELECTA CEE s.r.o.

Miesto práce
Údernícka 15, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1 100,- brutto podľa pracovných skúseností + 20 % variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s dátami pre výrobnú spoločnosť: získavanie dát zo systémov, ich spracovanie a analýza, automatizácia reportov, štatistika, príprava správ.
- Zabezpečiť úplnosť a integritu zhromaždených informácií.
- Analýza dát slúži pre zlepšovanie pracovných postupy a procesov, odporúčania pre úpravy pre nový produkt / jeho funkcionalitu.
- Denné kontroly výkonu a kvality výroby.
- Konfigurácia nových postupov a zákazníkov v podnikových informačných systémoch.
- Komunikácia s manažmentom firmy, kolegami a zákazníkmi.

Ponúkame:
- zaučenie na pozíciu
- stanete sa súčasťou stabilnej a rastúcej firmy
- zakladáme si na dobrých vzťahov s našimi zamestnancami
- ceníme si dobré pracovné výkony a zodpovedných pracovníkov
- možnosť profesijného a osobnostného rastu
- po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú

- stravné lístky v sume 3,83 € plne hradené firmou
- služobný mobilný telefón a notebook
- možnosť práce z domu (home office)
- dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
- lístky na hokejové zápasy a do wellness
- firemné podujatia pre utuženie vzťahov

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu v anglickom jazyku emailom do 20.11.2019. V predmete emailu prosím uveďte názov pozície.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické schopnosti
- Záujem o matematiku a štatistiku
- Prispôsobivý zmenám a proaktívny
- Konzistencia a presnosť
- Písomné a slovné komunikačné zručnosti; AJ a SJ.
- Iné jazyky sú vítané: maďarčina / taliančina (nie je povinná)
- Modelovanie procesov
- Základné chápanie metodiky riadenia projektov
- základné znalosti v MS Access
- Schopnosť riadiť viaceré priority v prísne stanovených termínoch
- Vodičský preukaz skupiny B

SELECTA CEE s.r.o. patrí medzi TOP firmy v oblasti tlače a obálkovania dokumentov pre svojich klientov. Je to spoločnosť so zahraničnou (talianskou) účasťou. Patrí do skupiny Selecta, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače a produkcie pre veľké bankové a poisťovacie spoločnosti so zastúpením vo viacerých krajinách Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3524841  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1 100,- brutto podľa pracovných skúseností + 20 % variabilná časť