Operátor tlačiarenských strojov

SELECTA CEE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha tlačiarenských strojov (typ Canon, Xerox)
• Obsluha a nastavenie aplikácií pre tlač, práca s PC
• Nastavenie, obsluha a údržba zariadení, príprava potrebného materiálu
• Kontrola a tvorenie reportov zo spracovanej produkcie
• Príprava produkcie na distribúciu
• Práca na zmeny
• Práca s citlivými údajmi
• Práca na zariadeniach s najmodernejšou technológiou

• stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
• príplatky za prácu počas víkendu
• preplácanie nadčasov
• po zapracovaní a osvedčení sa-istota stabilného zamestnania
• práca v mladom kolektíve
• možnosť odborného a kariérneho rastu
• práca v príjemnom prostredí - stála teplota vzhľadom na technológiu
• pitný režim zabezpečený zamestnávateľom

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: contact@selecta.it (v predmete uviesť Operátor) . Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zmysel pre tímovú prácu, chuť pracovať a prispievať k zvyšovaniu kvality, flexibilita, bezúhonnosť, zodpovednosť

SELECTA CEE s.r.o. patrí medzi TOP firmy v oblasti tlače a obálkovania dokumentov na Slovensku. Je spoločnosťou so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa tlačou finančných dokumentov. Je súčasťou skupiny Selecta , ktorá disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti tlače a produkcie pre rôzne bankové a poisťovacie spoločnosti a ktorá má svoje zástúpenie vo viacerých krajinách Európy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Selecta CEE, s.r.o.
Údernícka 15
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 2217272   Dátum zverejnenia: 13.11.2017