Inšpektor kvality - náborový príspevok 350 €

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinská cesta 469/82, Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ihneď
868 - 943 EUR/mesiac- reálna priemerná mesačná mzda zamestnanca po odpracovaní 12 mesiacov 1 266 Eur (vrátane bonusov - viď zamestnanecké benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola dielov
- procesná a výstupná kontrola výrobkov
- 100% kontrola dielov
- kontrola rozmerov v kontrolnom prípravku, meranie
- odhaľovanie nezhôd
- vedenie záznamov (evidencia) zhodných a nezhodných kusov
- práca na 3 zmeny

- náborový príspevok 350 Eur, 1. časť vyplatená po 3 mesiacoch, 2. časť po jednom roku
- mesačné bonusy 80 Eur
- zimný, letný bonus (13., 14. mzda)
- ročné zvyšovanie mzdy
- vernostné
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za prácu vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky dotované zamestnávateľom
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera (DDS)
- zamestnanecká zľava na automobily značky Kia a Hyundai
- ZABEZPEČENIE DOPRAVY po poobednej zmene v smere do ZA

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o manuálnu prácu vo výrobnej hale.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť
- prax na podobnej pozícii v automobilovom priemysle výhodou

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. V súčasnosti patrí spoločnosť medzi významných dodávateľov automobiliek KaSK a Hyundai v Českej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3664356  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 868 EUR/mesiac