HR Asistent

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € do 1050 € (pri plnom úväzku, podľa skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia náboru a prijímania nových zamestnancov, vedenie pracovných pohovorov
- spolupráca s pracovnými agentúrami
- činnosti pri vzniku a ukončení pracovného pomeru
- koordinácia adaptačného procesu nových zamestnancov
- príprava podkladov a komunikácia s cudzineckou políciou pri vybavovaní pracovných povolení a prechodných pobytov pre kórejských manažérov
- vytváranie a uplatňovanie systému pre motiváciu zamestnancov, sociálny program spoločnosti
- spracovanie dochádzky zamestnancov
- spolupráca pri organizovaní školení zamestnancov
- spracovanie reportov pre manažment spoločnosti
- ostatná personálna agenda

- mesačný dochádzkový bonus
- mesačný bonus na dopravu
- 13., 14. mzda
- zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- káva a čaj k dispozícii
- teambuilding oddelenia i celej spoločnosti
- príjemné prostredie
- aktívne používanie anglického jazyka

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM JAZYKU. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- organizačné schopnosti, manažment času
- proaktívny prístup k práci
- príjemné vystupovanie
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti v oblasti HR vítané

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Žilinská cesta 469/82
013 11 Lietavská Lúčka

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Birčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3392434   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € do 1050 € (pri plnom úväzku, podľa skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)