Cost Control & Planning Assistant

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € - do 1050 € brutto (podľa školy a skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre tvorbu cien hotových výrobkov a následná komunikácia so zákazníkom o navrhovanej zmene cien (riešenie prípadnej retroaktivity)
- reportovanie zmeny cien hotových výrobkov, materiálov a ich evidencia v SAP systéme
- sledovanie ECO, porovnávanie pred a po ECO
- analýza pracovných časov
- výpočet priemerných mzdových, režijných a administratívnych nákladov

- perspektívna práca v rozvíjajúcej sa zahraničnej spoločnosti
- aktívne používanie anglického jazyka
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- dochádzkový bonus
- 13., 14. mzda
- nadčasy platené nad rámec základnej mzdy
- zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch
- káva a čaj k dispozícii
- teambuilding oddelenia i celej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM JAZYKU. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.10.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technickú výkresovú dokumentáciu
- znalosť SAP výhodou
- prax na podobnej pozícii vítaná
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- organizačné schopnosti, technické myslenie
- flexibilita, dôslednosť, aktívne riešenie problémov

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Žilinská cesta 469/82
013 11 Lietavská Lúčka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Žabková
E-mail: poslať životopis
ID: 3333162   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € - do 1050 € brutto (podľa školy a skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)