Zvárač Z-M1 - Operátor (stabilná práca)

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinská cesta 469/82, 013 11 Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
808 € plus mesačné (100 €) a polročné bonusy (viď zamestnanecké benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie tenkých plechov krátkymi zvarmi
- obsluha robotov a poloautomatov
- 3 zmenná prevádzka

- perspektívna práca v zahraničnej spoločnosti
- mesačný dochádzkový bonus
- mesačný bonus na dopravu
- mesačný výkonnostný bonus
- zimný, letný bonus (13., 14. mzda)
- ročné zvyšovanie mzdy
- vernostné
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- stabilná práca

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou výberového konania je praktická skúška zvárania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.10.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základný zváračský kurz Z-M1 (zváranie CO2)
- zváračský kurz Z-T3 (znalosť zvárania metódou TIG) výhodou
- ochota pracovať
- pre uchádzačov s bydliskom v okolí Žiliny (ubytovanie neposkytujeme)

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Žilinská cesta 469/82
013 11 Lietavská Lúčka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Žabková
E-mail: poslať životopis
ID: 2186901   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   808 € plus mesačné (100 €) a polročné bonusy (viď zamestnanecké benefity)