Reagujte bez životopisu

Telemarketingový/marketingový pracovník

Buy `n Sell, s.r.o.

Miesto práce
Košická 49, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Ihneď
1 000 - 3 200 EUR/mesiacMzda 1000-3500 EUR / mesiac. Doterajšia priemerná mzda je 2 000 EUR z dôvodov vysokých dosiahnutých predajných bonusov v mesiaci. Minimálna garantovaná mzda pri nástupe je 1 000 EUR mesačne. Každoročne podľa hospodáraskych výsledkov firmy prináleží zamestnancovi aj 13 plat.,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premena potenciálnych zákazníkov na klientov
• Vysvetľovanie klientom príležitosti Fintech technolģií - edukácia
• Propagácia produktov, služieb spoločnosti a pomoc pri zvyšovaní hodnoty
názvu značky firmy
• Rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
• Vybavovanie otázok a požiadaviek klientov prostredníctvom e-mailu, telefónu aj osobne
• Neustále individuálne sa v práci učiť o predajných zručnostiach, teórii digitálnych mien, pochopiť pricíp digitálnych mien a trhov

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť ponuka benefity:
k dispozícií Tablet, mobil
samostatná a rozmanitá práca v perspektívnej organizácii
imterné školenia a priama podpora materskej spoločnosti
Vynikajúce nadnárodné prostredie s mladou a dynamickou atmosférou
Príležitosti na postup v práci do riadiacich funkcií
Nadštandardné peňažné bonusy
Každý rok sa súťaží o získanie platenej dovolenky
Team-buildingové aktivity
Školenia o digitálnych menách a profesionálnom sa vzdelávaní sa v tejto oblasti
Víkendy a sviatky voľný deň
práca vo vynikajúcom mladom kolektíve

Zašlite nám prosím na e-mail váš aktuálny životopis najlepšie v angličtine, príp. v slovenčine

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať, takže uveďte svoje platné telefónne číslo.

Po úspešnom prvom stretnutí na pohovore dostanú uchádzači pozvanie na druhý pohovor, ktorý bude obsahovať aj precvičovanie komunikačných a odborných schopností.

Po úspešnom druhom pohovore bude uchádzačom ponúknuté pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Predaj, Administratívne Služby, Marketingové Služby

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internetbanking - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mať vynikajúce komunikačné schopnosti (verbálne aj písomné)
Osoba zameraná na predaj a províziu, nielen fixná na základný plat, ale tiež túžiaca dosiahnuť veľké bonusové ohodnotenie
Schopnosť pracovať pod tlakom
Mať záujem o nové Fintech technológie a trh s digitálnymi menami
Ovládať základné počítačové a sociálne médiá
Skúsenosti s finančnými trhmi, predajom alebo telemarketingom sú výhodou
Skúsenosti a znalosti s trhmi Forex, Crypto alebo Stock market sú výhodou

BUY´n SELL je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vysoko kvalitné služby v marketingovej oblasti. Spoločnosť je známa vysokými štandardmi manažérov, ktoré od spoločností a ich klientov tiež dostávajú najvyššie hodnotenie.
BUY´n SELL. teraz zastupuje spoločnosť SEIFGROUP v oblasti marketingových služieb v Bratislave s cieľom poskytovať služby svojim klientom na Slovensku ale aj v mnohých regiónoch Európy a následne expandovať do celého sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4124555  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac