Backend programator

Sejf Partners, s.r.o.

Miesto práce
Košická, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacodmeny, bonusy, dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme súčastou najväčšieho svetového koncernu Seif a priekopníkom digitalizácie v oblasti Kryptomien. Aby sme mohli našu misiu napĺňať v čoraz väčšom rozsahu, hľadáme do vývojárskeho tímu nových kolegov / kolegyne na zaujímavé projekty v oblasti digitalizácie. Staňte sa súčasťou Seif!

Java Back-End Developer

- Vynikajúce znalosti a skúsenosti s klasickými algoritmami a dátovými štruktúrami
- Dobré pochopenie vzorov návrhu softvéru a webových aplikacii
- Dobrá znalosť Java 8+, Java EE
- Silná znalosť Spring (Core, Data, MVC, Boot)
- Vynikajúce riešenie problémov a komunikačné schopnosti
- Praktické skúsenosti s vývojom softvéru a webových aplikacii

Skúsenosti s ďalšími technológiami:

— XML/JSON
— Maven or Gradle
— Git
— Docker
— Jira
— Bamboo
— Spring
— Java
— API
— PostgreSQL

práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Ostatné znalosti

Spring - pokročilý

Počet rokov praxe

0

S.E.I.F Ltd. ,52 Grosvenor Gardens Nwms Office 514, 5th Floor, Belgravia, London, England, SW1W 0AU, Veľká Británia je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vysoko kvalitné služby pre spoločnosti finančného priemyslu. Spoločnosť je známa vysokými štandardmi manažérov, ktoré od spoločností a ich klientov tiež dostávajú najvyššie hodnotenie.
S.E.I.F Ltd. teraz otvára pobočku Sejf Partners, s.r.o. v Bratislave s cieĺom poskytovať služby svojim klientom na Slovensku ale aj v mnohých regiónoch Európy a následne expandovať do celého sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Košická 49
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 4081705  Dátum zverejnenia: 15.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac