Obchodno - technický zástupca

SEITEQ s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 500 EUR/mesiac+ bonusová zložka. Základná mzda závisí od skúseností kandidáta, môže byť vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí za účelom zvyšovania predaja a trhového podielu spoločnosti
-Predaj produktov a služieb vo zverenom regióne a celková starostlivosť o zákazníkov v danom regióne (SR- oblasť južného a západného Slovenska)
-Priame oslovovanie zákazníkov, vypracovanie cenových kalkulácií a ponúk
-Plánovanie, organizovanie a vedenie obchodných stretnutí
-Prezentácia produktov a služieb spoločnosti
-účasť na zákazníckych seminároch, konferenciách a veľtrhoch
-Aktualizácia obchodnej databázy a administratívna práca spojená s reportingom obchodných/marketingových činností
-Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít v oblasti predávaných produktov a poskytovaných služieb

-služobné vozidlo aj na súkromné účely
-ročný bonus v závislosti od splnenia osobných cieľov a cieľov spoločnosti
-príjemné pracovné prostredie
-možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania
-individuálne kurzy anglického jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre nášho zákazníka ktorý je výrobca riešení pre priemyselnú automatizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

technický zdatný, VS školské vzdelanie technického zamerania, ochota pracovať v obchode, vítaní sú aj juniori bez skúseností v obchode.
Samozrejme aj kandidáti so skúsenosťami na podobnej pozícii .

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4590664  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac