Junior Consultant/ .NET Software Engineer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analyzovat, navrhovat, programovat a podporovat IT řešení a softwarové systémy
Dle tvých zkušeností ti dáme příležitost vést menší tým
Také se zapojíš do technických konzultací s klienty, budeš jejich poradcem a pravou rukou, na kterou se budou moci kdykoliv obrátit

Koho bychom si představovali
Jsi studentem minimálně 3. ročníku VŠ technického zaměření (IT)
Výhodou ti budou i předešlé zkušenosti z IT projektů na pozici programátora
Máš školní znalost programovacího jazyka C# a ASP.NET
Vyznáš se v platformě .NET
Výhodou bude i znalost WCF, Enterprise Library či LINQ
Máš znalost SQL a databázových systémů (Oracle, MSSQL…)
Máš komunikační a analytické dovednosti
Umíš anglicky minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
Jsi ochotný neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Jsi flexibilní osobnost a výborný týmový hráč se zodpovědným přístupem k práci

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaměstnání v přední softwarové firmě
Práci na rozmanitých projektech, především v bankovním a finančním sektoru
utilizaci (odměnu za čas strávený na projektu) dle pozice,
Prostor pro tvé vlastní inovace a nápady
Práci ve společnosti otevřených a schopných lidí
Přístup k dalším odborným školením v oblasti vývoje a softwarového inženýrství, kde získáš nové odborné certifikáty
Možnost učit se cizí jazyky na prestižní jazykové škole
Individuální přístup ke každému zaměstnanci a definovaný proces kariérního růstu
Atraktivní bonusy v závislosti na výsledcích firmy

Benefity
5 týdnů dovolené za kalendářní rok
Po odpracování každých 5 let v pracovním poměru 10 dní dovolené navíc
Mobilní tarif s neomezeným voláním a SMS po SK a 16 GB dat i pro soukromé účely
Příspěvek na stravování
Výuka cizích jazyků
Podpora vzdělávání (certifikace, školení)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4474132  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac