Office coordinator

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacZákladná výška mzdy od 900,- euro/ mesiac, finálna výška mzdy bude dohodnutá po osobnom stretnutí na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš uplatnenie v administratíve, si organizačný typ a nezľakneš sa akejkoľvek spolupráce, komunikácie s externými, internými klientami či dodávateľmi, máš chuť sa rozvíjať a vieš ponúknuť flexibilitu ponúkame ti prácu. Do tvojej náplne práce bude spadať najmä:
• Administratívna práca, podpora interných, externých klientov, dodávateľov, komunikácia, evidencia dokumentov, podpora pri tvorbe,.....
• Vystavovanie účtovných dokladov , komunikácia s účtovným oddelením
• Príprava mzdových podkladov pre mzdové oddelenie (dochádzka, stravné, dovolenky, PN,....), komunikácia so mzdovým oddelením
• Zodpovednosť za vedenie pokladne (práca s hotovosťou), zabezpečenie nákupov pre potreby kancelárie, zamestancov, evidencia a spracovanie pošty a doručenie zásielky na poštu
• Príprava zmluv pre oddelenia obchodu a ľudských zdrojov na základe podkladov od vedúcich pracovníkov
• Zabezpečenie a organizácia firemných akcií
• Aktívna podpora manažmentu spoločnosti

• Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
• Firemné akcie
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť povoliť prácu z domu
• Príjemný kolektív
• Práca na jednu zmenu

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Reagujte kliknutím nižšie na: "Poslať spoločnosti životopis".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Organizačné zručnosti, aktívny prístup k práci
• Skúsenosti s administratívou, podobnou prácou výhodou (fakturácia, personalistika a pod.)
• Dobré komunikačné schopnosti, kultivovaný písomný prejav
• Znalosť anglického jazyka – mierne pokročilý
• Samostatnosť, flexibilita, lojálnosť, zodpovednosť od teba očakávame
• Aktívny vodič - výhoda

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4462704  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac