Programátor/Analytik

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie začína od 2200 EUR + benefity + podľa pracovných skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pochopenie biznis požiadaviek, ich detailná analýza a identifikácia dopadov,
- transformácia funkčných požiadaviek na vývojové bloky, tvorba špecifikácií, odhadov pracnosti,
- implementácia riešení nad IBM FileNet v súlade so štandardami spoločnosti, napríklad: Vytváranie a modifikácia Document Classes, Property Templates; Implementácia Subscriptions a Change Preprocessors; Implementácia desktopov v IBM Content Navigator;
- podieľanie sa na testovacej fáze, spolupráca na príprave test casov, podpora pri výkone testovania, riešenie nájdených chýb,
- príprava JUnit testov a automatizácia testovania,
- príprava a priebežná aktualizácia technickej a prevádzkovej dokumentácie, poskytovanie konzultácií,
- komunikácia s dodávateľom, biznis partnermi, vývojármi v rámci tímu, ako aj v okolitých tímoch,
- podpora prevádzky produkčného systému.

*Homeoffice až 8 dní mesačne
*4 dni VOĽNA nad rámec dovolenky
*Multisport karta
*Stravné vo výške 4,20 € na deň
*Príspevok na čokoľvek 150 € raz ročne
*Príspevok na III. pilier až do výšky 100 €
*Počas dlhodobej PN finančná podpora 100 € mesačne
*Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy,..

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je spoločnosť, ktorá pôsobí v bankovom sektore a zastáva popredné miesto na trhu, pričom hlavnou oblasťou pôsobenia sú finančné a bankové služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT Programmer

Počet rokov praxe

3

- Aktívna znalosť a skúsenosť s UML,
- Technické znalosti a pracovná skúsenosť s IBM FileNet riešením (min. 2 roky), konkrétne:
- IBM Content Engine - vytváranie custom Document / Folder Classes, Property Templates; vytváranie a konfigurácia Event Subscriptions a Sweep Jobs, vytváranie a úprava Change Preprocessorov, modelovanie security (Template, Policy, Marking sets);
- IBM Enterprise Records - úprava dátového modelu, vytváranie / modifikácia procesov deklarácie záznamu;
- IBM Content Navigator - vytváranie vkladacích / vyhľadávacích šablón, konfigurácia desktopov, implementácia pluginov;
- IBM CMIS (+ Apache Chemistry);

Ostatné požadované technologické znalosti, potvrdené skúsenosťou (min. 2 roky):
- znalosť práce s relačnými DB (DB2 preferované),
- základná administrácia IBM WAS 8.5,
- znalosť práce s unix-like OS (IBM AIX preferované),
- Rhino JavaScript,
- Java, JUnit, Maven, GIT.

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4161926  Dátum zverejnenia: 4.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac