Fullstack Developer BA

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude prehodnotená podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj webových aplikácií,
• implementácia SW zmien na základe špecifikácie,
• návrhy na zlepšenia aplikácií, ako aj vývojárskeho toolchainu,
• tvorba technického dizajnu,
• účasť pri vytváraní a zmene integrácií medzi aplikáciami,
• podpora v testovacej fáze: riešenie nájdených chýb,
• podpora v produkcii: analýza identifikovaných incidentov a problémov, návrhy riešenia, spolupráca pri odstraňovaní chýb.

• Ročná pohyblivá zložka mzdy
• Homeoffice 10 dní mesačne
• 4 dni voľna nad rámec dovolenky
• Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
• Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
• Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
• Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
• Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
• Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
• Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
• Program na podporu duševného zdravia
• Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Jeden z najväčších hráčov vo finančnom sektore na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4076547  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac