Produktový manažér - Kybernetická bezpečnosť

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Od 2 700 EUR/mesiacponúkaný plat je okolo 3000 EUR + viac/menej podľa skúseností + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude mať kľúčovú rolu medzi našimi zákazníkmi, vendormi a našou spoločnosťou. Jeho schopnosťou musí byť efektívne spájať tieto zložky s cieľom zabezpečiť ekonomickú prospešnosť všetkým.

Musí to byť skúsený manažér s obchodnými zručnosťami a s odbornými zručnosťami v špecializácií Kybernetická bezpečnosť.

Jeho hlavnou úlohou bude zabezpečiť dlhodobý rozvoj a udržateľnosť zverenej produktovej línie, vytvoriť a aktualizovať funkčný obchodný model produktovej línie a vytvoriť a prevádzkovať konkurencieschopné riešenia s dlhodobou perspektívou úspešného obchodovania a prevádzkovania.

Hlavné činnosti:
- Vytvorenie a napĺňanie stratégie predaja (business plánu) zvereného produktu v súlade so stratégiou spoločnosti.
- Príprava dlhodobej stratégie zverenej produktovej línie, jej aktualizácia a zlaďovanie so stratégiami ostatných firemných produktov.
- Zostavenie a riadenie produktového tímu.
- Zabezpečenie pre-sales aktivít potrebných na podporu predaja produktu.
- Iniciovane zmien, návrh úprav a vylepšení zvereného produktu, tak aby boli naplnené predpoklady špecifikované v obchodnom modely a stratégii rozvoja produktu.
- Zvyšovanie ziskovosti u stálych zákazníkov a vyhľadávanie nových zákazníkov s cieľom maximalizovať predaj zverených produktov.
- Vypracovávanie a predkladanie mesačného/štvrťročného reportingu o plnení business plánu produktu.
- Mapovanie konkurencie v spolupráci s marketingovým oddelením
- Zabezpečovanie kontinuálneho vzdelávania členov produktového tímu.
- Spolupráca s obchodným riaditeľom pri tvorbe obchodného plánu.

Zodpovednosti:
- Za trvalý rozvoj produktu
- Za včasné spracovanie biznis plánu produktu na príslušný rok.
- Za efektívne riadenie členov tímu.
- V spolupráci s marketingovým oddelením za efektívnu podporu obchodovania s produktom
- Za ponukové konanie
- Za prípravu podkladov pre súťaže
- Za sledovanie technologických a obchodných trendov v oblasti príslušného produktu.

80% práca z domu + 1 deň/týždeň Banská Bystrica

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš zákazník je partnerom s 30-ročnými skúsenosťami v poskytovaní IT riešení určených pre menšie firmy, ako aj pre náročných zákazníkov vyžadujúcich kontinuálnu prevádzku IT systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie
- Prax v danej oblasti 10 rokov
- Preukázateľné skúsenosti s riadením projektových tímov v IT sektore
- Preukázateľné skúsenosti s navrhovaním, rozvojom produktov v IT sektore
- Preukázateľné skúsenosti s riadením obchodu v IT sektore

Znalosti a zručnosti:
- Anglický jazyk – aktívne
- Odborné skúsenosti v oblasti kyberbezpečnosti

- Analytické myslenie
- Praktické myslenie
- Predstavivosť
- Technický talent
- Asertivita
- Komunikatívnosť
- Sebaistota

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4066440  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac