Reagujte bez životopisu

IT Softvérový Analytik / IT Software Analyst

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 100 - 3 000 EUR/mesiacod 2100 EUR + benefity + podľa pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Detailná analýza biznis požiadaviek a identifikácia dopadov na softvérové aplikácie
*Tvorba modelov, návrhy nových riešení a zmien aplikačného softvéru
*Dátová analýza, definovanie požadovaného obsahu a toku dát krížom cez integrované aplikácie / systémy
*Návrhy detailného toku business procesov s ohľadom na ich implementáciu v BPM platforme;
*Transformácia funkčných požiadaviek na vývojové bloky, tvorba špecifikácií integračných služieb a špecifikácií pre vývojárov;
*Podieľanie sa na testovacej fáze
*Príprava technickej a užívateľskej dokumentácie, poskytovanie konzultácií
*Poznávať integračnú architektúru banky, prepojenia a toky medzi rôznymi spravovanými aplikáciami
*Komunikovať s rôznymi dodávateľmi, biznis partnermi, vývojármi
*Podporovať prevádzky produkčného systému, čo by zahŕňalo analýzu identifikovaných *incidentov a problémov v spolupráci s programátormi, analýzu dát v databázach, návrh ich riešenia, spoluprácu pri odstraňovaní chýb

*Homeoffice až 8 dní mesačne
*4 dni VOĽNA nad rámec dovolenky
*Multisport karta
*Stravné vo výške 4,20 € na deň
*Príspevok na čokoľvek 150 € raz ročne
*Príspevok na III. pilier až do výšky 100 €
*Počas dlhodobej PN finančná podpora 100 € mesačne
*Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy,..

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je spoločnosť, ktorá pôsobí v bankovom sektore a zastáva popredné miesto na trhu, pričom hlavnou oblasťou pôsobenia sú finančné a bankové služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

*3 roky skúsenosti v oblasti vývoja integračnej platformy
*Prax v oblasti návrhu a vývoja aplikácií
*Skúsenosti s funkčnou analýzou a špecifikáciou pre vývojárov
*Dobrá orientácia vo svete Web Services (SOAP/XML, REST/JSON),
*Znalosť XML, JSON, web services (WSDL), skúsenosti s týmito technológiami, znalosť UML, BPMN: základná znalosť notácie, certifikácia výhodou

Výhodou:
*Background integračného konzultanta / systémového integrátora z veľkých IT konzultačných spoločností
*Znalosť SOAP UI a podobných nástrojov,
*Predošlá prax v bankovom sektore,
*Pracovné skúsenosti s platformami IBM BPM + ESB, *Integration Bus, Filenet; príp. inými integračnými a BPM nástrojmi (WebMethods, Tibco), prípadne s programovaním webových aplikácií (J2EE)

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4004238  Dátum zverejnenia: 4.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac