Správca IT systémov/ System Admin

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie 1.800 EUR v hrubom na mesiac + Kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa Windows serverov (DHCP, DNS, MS SQL, Backup server, file server) na platforme VMWare alebo stand-alone servre
• alebo správa serverov Linux (podľa Vašich skúseností)
• Správa prostredia Office 365
• Inštalácia a správa systémov a vybraných aplikácií
• Inštalácii a konfigurácii tlačiarní, stolových počítačov, notebookov, skenerov a iných zariadení
• Vzdialená správa pracovných staníc, notebookov, MFP, pobočkových serverov atď.
• Technická podpora pre interných používateľov
• Riadenie externých dodávateľov
• Plnenie úloh na projektoch podľa zadania

• Kvartálne odmeny
• 14. plat na základe splnenia cieľov firmy
• 2 dni Home Office za mesiac
• Príspevok na športovú kartu
• Príspevok na jazykový kurz, alebo kurz priamo vo firme
• Masáže na pracovisku
• Rôzne iné benefity

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Náš klient je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie technického zamerania
• 3 ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
• Expertná znalosť Active Directory, administrácia serverových operačných systémov
• Expertná znalosť platformy Microsoft Office 365 a Powershell
• Pokročilá znalosť platformy VMWare
• Znalosť SCCM výhodou
• Schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Systémové a analytické myslenie

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3748817  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie 1.800 EUR v hrubom na mesiac + Kvartálne odmeny