Rozpočtár stavieb/kalkulant

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava investičných stavebných akcií
Stanovovanie a spracovanie rozpočtov investičných akcií
Realizácia, zabezpečenie a koordinácia investičných akcií - stavieb a zariadení
Investičný (stavebný) dozor
Spolupráca s príslušnými úradmi - zabezpečovanie správneho, územného a stavebného konania a odborných technických posudkov pri stavebných investíciách
Reportovanie vedeniu spoločnosti o investičných akciách

Zujímavá mzda
Flexibilná pracovná doba
Stabilná spoločnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vodohospodárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná priemyslovka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Microsoft PowerPoint - pokročilý
VP B
3 roky praxe

Požadujeme Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavebného dozoru
(alebo ponúkame možnosť získať ho u nás s pomocou od firmy)

Analytické myslenie
Praktické myslenie
Precíznosť
Technická gramotnosť
Komunikačné zručnosti

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3553322  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600