Solution Manager / Team Leader

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2500 EUR + odmeny (plat podľa skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme flexibilného a pracovitého človeka, ktorého motivuje podieľať sa na úspechu spoločnosti a je preň ochotný vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Niekoho, kto sa nebojí výziev, ale vníma ich ako príležitosť získať nové skúsenosti, a preto hľadá uplatnenie v nekorporátnom prostredí, ktoré nekladie dôraz na presné vymedzenie mantinelov, ale oceňuje kreatívny prístup a entuziazmus.

- Zabezpečenie bezproblémového chodu prevádzky IT oddelenia spoločnosti.
- Zodpovednosť za efektívne riadenie pridelených projektov.
- Plnenie výsledkov a cieľov spoločnosti.
- Vypracovávanie analytických, technických a finančných podkladov.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
- Starostlivosť o zverený tím, spokojnosť zamestnancov a vyhodnocovanie vysledkov

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Teambuildingové aktivity.
- Možnosť pracovať s novými technológiami.
- Technologická a pracovná flexibilita.
- Možnosti ďalšieho vzdelávania a karierneho rastu.
- Neformálne pracovné prostredie.
- Odmeňovanie a zvyšovanie platu podľa dosiahnutych výsledkov.
- Firmou hradené konferencie, kurzy, workshopy podľa vlastného výberu.

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2018 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2000. So sídlom v Bratislave a pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach. Medzi hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti patria projekty z oblasti IT a telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technologies

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prehľad v oblasti technológií, webové aplikácie, mobilné aplikácie, IT infraštruktúra.
- Praktické skúsenosti s riadením stredných tímov.
- Praktické skúsenosti s riadením IT projektov.
- Analytické a inovatívne myslenie.
- Profesionálna komunikácia slovom aj písmom.
- Flexibilita a schopnosť zvládať stres.
- Pokročilý používateľ MS Office / MS Project / (Redmine, Mantis, Jira...)
- Znalosť OOP a MVC princípov softvérových riešení

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Košút
Tel.: +421 904 123 882
E-mail: poslať životopis
ID: 3469580   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500 EUR + odmeny (plat podľa skúsenosti)