Disponent

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500,-EUR v hrubom/mesiac na Tpp + (závislosti podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúsenosť s materiálovým plánovaním a logistikou
- Zabezpečiť dostupnosť materiálu
- Plánovanie, objednávanie a sledovanie dodávok
- Monitorovanie a spravovanie stavu zásob
- Plánovanie prepráv a časových okien
- Sledovanie termínov vo vzťahu k zmenovému manažmentu
- Komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi
- Sledovanie a dokumentácia výkonu dodávateľa
- Manažment kritických situácií dodávaného materiálu
- Podpora pri manažmente obalov

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
- Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
- Zaujímavý sociálny program
- Príspevok na dopravu a do DDS

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu igor.kosut@seiteq.com
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.7.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom na trhu v oblasti vývoja, výroby a logistiky automobilových komponentov a modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné / Technické / Všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Predchádzajúca skúsenosť a prax s materiálovým
plánovaním / administratívou a logistikou
- Predchádzajúca skúsenosť v automobilovom
priemysle, prípadne v oblasti logistiky
- Dobré porozumenie / skúsenosti s ERP- a MRP-
systémami
- Dobrá znalosť Microsoft Office (predovšetkým MS
Excel)
- Znalosť SAP - výhodu
- Znalosť prepravných noriem a procesu FMEA
- Schopnosť porozumieť zložitým požiadavkám
plánovania
- Výborné administratívne, organizačné a
prezentačné schopnosti
- Výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosť
riešiť konflikty
- Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých
úrovniach
- Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci,
komunikatívnosť, zodpovednosť
- Vytrvalosť, spoľahlivosť, rozhodovanie, zmysel pre
detail, tímový hráč

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Košút
Tel.: +421 904 123 882
E-mail: poslať životopis
ID: 3417798   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500,-EUR v hrubom/mesiac na Tpp + (závislosti podľa skúseností)