SAP Consultant / Engineer MM/WM

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 000 EUR/mesiacod 2500€ /mesiac v hrubom v zavislosti od skusenosti plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Praca v SAPe - moduly MM/WM
- Poskytovanie podpory v oblasti konfigurácie a business procesov pri implementácií SAP riešení
- Prispôsobovanie fungovania systémov na základe požiadaviek
- Vypracovanie zmlúv, dohôd o planovaní, informačné záznamy, zoznamy zdrojov
- Vypracovanie návrhov na optimalizáciu a ich implementácia
- Prijímanie a vydávanie komponentov dodávatelom
- MRP (Plánovanie požiadaviek na materiál)
- EDI (elektronická výmena dát)
- Prispôsobovanie úloh a doržiavanie závodného kalendára
- Funkčné testovanie implementovaných SAP riešení
- Tvorba dokumentácie pre užívateľov
- Kontrola implementovaných procesov
- Udržiavanie a zlepšovanie aplikácií
- Participácia na projektoch

- Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
- Možnosť získať ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy
- 60% Home Office - po skúšobnej dobe
- Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
- Zaujímavý sociálny program
- Príspevok na dopravu a do DDS

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom na trhu v oblasti vývoja, výroby a logistiky automobilových komponentov a modulov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky praxe ako SAP špecialista
- V budúcnosti ochota pracovať v 2 zmennom režime
- Znalosť SAP moduly MM/WM
- Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- Skúsenosti s manažovaním pracovných postupov
- Skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou
- Silné analytické a prezentačné schopnosti
- Schopnosť presvedčiť tím a uľahčiť prácu
- Samostatnosť a zodpovednosť pri plnení zadaných úloh
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
- Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Výhodou:
- Znalosti SBI (Self billing invoice)
- Znalosti RBI (Retro billing invoice)

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3340504  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiacod 2500€ /mesiac v hrubom v zavislosti od skusenosti plus bonusy