Reagujte bez životopisu

.NET / C# Software Developer / Remote / Hybrid

SEITEQ s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 400 - 3 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie začína od 2400 EUR/mesiac v hrubom + podľa skúsenosti + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa a programovanie súčasnej aplikácie
• Vývoj úplne nového SW/aplikácie
• Spoluprácu pri analýze a návrhu systémov
• Administráciu aplikácií a ich zmenový management
• Vývoj aplikácii na základe DevOps
• Agilný prístup k riadeniu projektov

• Zaujímavá práca v silnej a stabilnej spoločnosti
• Remote work - 2x do mesiaca praca z kancelarie
• Priestor pre sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• Férový a transparentný prístup
• Nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravovacia karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemné produkty a ďalšie)
• Možnosť zúčastňovať sa školení a ďalej sa vzdelávať

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Náš klient je dcérskou spoločnosťou zahraničnej poisťovne, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT Programator

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

.Net - Pokročilý

• Programovacie jazyky min. v rozsahu definovanom v rozsahu popisu práce
• Znalosť DB, analytické metódy
• Orientácia na zákazníka, integrita a dôveryhodnosť, schopnosť počúvať, orientácia na výsledky, samostatnosť
• Zodpovednosť, nasadenie, prístupnosť, inovatívnosť, vytrvalosť, kolegiálnosť
• Schopnosť učiť sa nové veci

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3326658  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac