.NET programátor

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1400 EUR brutto + bonusy (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, vytváranie a programovanie intranetových, portálových riešení a iných webových aplikácií
- rozvoj a implementácia vlastných produktov spoločnosti
programovanie v C#, ASP.NET, ASP.NET MVC
- programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

- Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
- Mladý pracovný kolektív
- Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
- Kvalitné technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
- Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
- Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
- Vzdelávanie a pravidelné školenia
- Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je medzinárodným poskytovateľom pokročilých e-Business riešení a jedným z lídrov v oblasti vývoja softvéru na zákazku v strednej a východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
XML - Pokročilý
C# - Pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná:
Microsoft Visual Studio - pokročilý
J2EE
C++
Perl
PHP
Oracle DBMS
MS SQL Server
MySQL
PostgreSQL
(aj iné programátorské skúsenosti sú plus)

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:
- Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
- Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
- Schopnosť tímovej práce
- Dochvíľnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
- Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3320089  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 EUR brutto + bonusy (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)