Analytik - programátor .NET

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2000EUR/mesiac + (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza, dizajn, programovanie a implementácia aplikačných a portálových riešení na platforme Microsoft .NET
• Rozširovanie a prispôsobovanie existujúcich riešení, údržba programových častí

• pružný pracovný čas
• dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
• motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
• spoločnosťou podporovaný osobný rast
• sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu bernadeta.alaksova@seiteq.com.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient sa zaoberá fyzickou a objektovou bezpečnosťou v štátnej správe a zdravotníctve a vývojom softwaru a IT systémov pre uvedené oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
XML - pokročilý
HTML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Vývoj: C#, .NET, ASP.NET, XML, HTLM, Web services, ...
• znalosti MS SQL server
• testovanie (Unit Testing)
• praktické skúsenosti s implementáciou riešení, tvorbou technickej dokumentácie
• skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, vývojom nových a servisom existujúcich riešení
• ochotu učiť sa, samostatnosť a zodpovednosť
• samostatný a aktívny prístup k zadaným úlohám
• vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
Výhodou:
• vývoj na platforme MS SharePoint (administrácia, customizácia, programovanie nových funkcií)
• znalosť .NET 3,5 – 4
• tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports
• znalosť anglického jazyka

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bernadeta Alakšová
E-mail: poslať životopis
ID: 3320089   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000EUR/mesiac + (podľa skúseností)