Senior Software Developer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popredná spoločnosť so zaujímavými projektami v oblasti IT technológií, má pre teba skvelú možnosť vycestovať do atraktívnych krajín a tak nápomôcť v rozvoji svojho know-how so zapojením tvojích skúsenosti a inteligencie. Tvoj potenciál bude smerovaný na:

• dohľad nad celým životným cyklom vývoja softvéru /SDLC/
• podporu a napredovanie v rozvíjaní softwéru, so zabezpečovaním jednotlivých postupov.
• tvorba analýzy údajov a vypracovanie zhody, s požiadavkami pre obchodné operácie - je potrebná komunikácia s pobočkami spoločnosti v zahraničí,
• analyzovať a modifikovať jednotlivé zadania v PL/SQL,
• vypracovávať vývojové diagramy, správa dokumentácie pre potreby identifikácie požiadaviek a riešení
• je potrebné veľmi dobre navrhnúť testovací kód
• integrácia softvérových komponentov do systému
• dohľad nad dokumentáciou a udržateľnosťou funkčnosti systému
• riešenie vyskytnutých incidentov systému a inovácia už zabehnutých systémov
• integrácia nových softvérov a vyhodnocovanie spätnej väzby používateľov
• dodržiavanie technických štandardov a plánov projektov.

• práca v medzinárodnom tíme a pracovné prostredie vybavené najmodernejšími technológiami
• zaujímavé a dlhodobé IT projekty
• príjemná a priateľská atmosféra na pracovisku
• atraktívny plat a vynikajúci balík kompenzácií a zvýhodnenej dopravy.
• možnosť získania až 3 platov ročne naviac
• zaujímavý sociálny program
• polročné finančné bonusy
• úrazové poistenie
• príspevky na dopravu
• firemné spoločenské a športové podujatia
• team building (športové akcie, futbalové a hokejové zápasy, turistika a iné)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa radí medzi atraktívnych zamestnávateľov, v Slovenskej a Českej republike, v oblasti Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pracovné požiadavky a skúsenosti:
• znalosť SQL a PL / SQL (Oracle)
• schopnosť vyvíjať softvér v jazykoch Java, JSP, HTML, alebo iných programovacích jazykoch - práca na frontende a backende.
• potrebné skúsenosti s vývojom webových aplikácií pomocou webovej štruktúry (JSF, Wicket, GWT, alebo Spring MVC)
• potrebné skúsenosti s Web Server (weblogic)
• anglický jazyk na komunikatívnej plynulej úrovni

Osobnostné predpoklady a shopnosti
• výborné komunikačné schopnosti v AJ,
• orientácia na cieľ,
• tímový hráč

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3290679  Dátum zverejnenia: 19.1.2018