Senior Software Engineer (Java)

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Náš klient hľadá do tímu skúseného špecialistu pre vývoj v oblasti Java, aktuálne na projekt v trvaní cca 6 mesiacov, výhľadovo však preferuje spoluprácu predĺžiť podľa vzájomnej spokojnosti.
- Projekt sa týka implementácie zákazníckej platformy s použitím technológií Java, Spring Boot, Microservices, Apache Kafka, Docker.
- Pracujú so Spring-based technológiami (MVC, Batch, DI, JPA, ...).
- S J2EE, varietou aplikačných serverov (JBoss, Wildfly, Jetty, Tomcat, WebLogic, ...).
- S frontendovými technológiami, či už SPA's a podobnými (ReactJS, AngularJS, Redux, Flux, všeobecne ES7 - ES8).
- Ako aj s klasickými na báze Java (Wicket, ThymeLeaf, JSP, Faces).

- ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša,
- nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho pravidelný futbal, bedminton, ping-pong,
- firemný Mikuláš pre deti, či deň detí, príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa,
- firemný teambuilding, pravidelné novinky o firme na raňajkách, Vianočné večierky a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na husacine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klientom je úspešná softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
ReactJS - základy
Angular - základy

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Godál
Tel.: +421 903 555 418
E-mail: poslať životopis
ID: 3288014   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou