Senior Web Developer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior Web Developer by mal mať niekoľkoročné skúsenosti s OOP programovaním a znalosťami MVC princípov softvérových projektov. Skúsenosti s UX a vývojom mobilných aplikácií (multiplatformové napr. Cordova, React Native) sú vítané.
Medzi hlavné úlohy Senior Web Developera patrí údržba zdrojového kódu existujúcich aplikácií a implementácia nových funkcionalít na základe schválených požiadaviek klientov. Je zodpovedný za bezproblémový chod aplikácií a súvisiacich systémov. V prípade potreby, bezodkladne odstraňuje vzniknuté chyby. Aktívne sa podieľa na príprave analytických dokumentov a časových odhadov pre nové projekty.

● práca v stabilnej spoločnosti
● možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoj
● rozsiahly benefitný program

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu igor.kosut@seiteq.com
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť pôsobí v oblasti telekomunikácií so špecializáciou na rádiokomunikácie a poskytuje servis pre elektronické zabezpečovacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telco

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

● Javascript na expertnej úrovni: ES6, AJAX, asynchrónna
architektúra aplikácií, promises, aplikácie
optimalizované na rýchlosť odozvy
● praktické skúsenosti s min. jedným JS frameworkom
(napr. ExtJS, Angular, React, a iné)
● znalosť HTML5, CSS3, Sass/Less
● skúsenosti s vývojom užívateľských rozhraní pre
mobilné aj webové aplikácie (nie obyčajné prezentačné
weby)
● znalosť nástroja Apache Cordova resp. PhoneGap
● znalosť deploymentu na iOS a Android zariadenia
● znalosť OOP a návrhových vzorov

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

ID: 3249072   Dátum zverejnenia: 31.1.2018