Database administrator senior

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti energetického priemyslu, hľadá do svojho tímu uchádzačov, ktorí majú radi neformálne pracovné prostredie, v ktorom vládne tímový duch.
Čo sa týka pracovného prostredia môže sa zaradiť medzi top prostredia, ktoré sú vybavené najmodernejšími zariadeniami a príjemným okolím.
Hľadáme do tímu Databázového administrátora, človeka, ktorý má v sebe „DRIVE“ a prinesie do tímu pozitívneho ducha a veľa zábavy.
Vaša náplň práce bude spojená so:
• správou a administráciou produkčného prostredia
• zálohovaním a obnovy databáz , prípravy scenárov na obnovu databáz
• inštalácia opravných balíkov a bezpečnostných fixov do databázových systémov, riešenie problémov a komunikácia s Oracle supportom
• administrácia databázových užívateľov, profilov, rolí a privilégií
• monitorovanie preformance, navrhovanie monitorovacích scriptov, ladenie parametrov databázy, identifikácia neefektívnych query a ich ladenie
• riešenie problémov a návrh opatrení na predchádzanie vzniku potenciálnym problémom reportovanie, eskalácia, dohľad nad priebehom riešení technických problémov na ďalšej úrovni podpory
• poskytovanie technických rád a know-how vo zverených oblastiach
• spolupráca pri alokácii pamäťového (diskového) priestoru, logickom a fyzickom dizajne, dimenzovaní, rozmiestnení databáz
• monitorovanie a úprava tabuľkových priestorov, fragmentácie, I/O operácií
• údržba prevádzkovej dokumentácie , reporty o stave prostredia
• setup DB prostredí, inštalácia Oracle RDBMS software

Top spoločnosť rovnako ponúka i skvelé benefity :
• Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
• 5 dní dovolenky navyše
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
• Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
• Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
• Eventy, Teambuildingy
• Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
• Pružná pracovná doba
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
• Širokú škálu interných a externých školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa radí medzi lídrov v poskytovaní elektrotechnických služieb. Radí sa medzi spoločnosti, ktoré majú vedúce postavenie na trhu, v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý

• ORACLE DBA – požadovaná skúsenosť minimálne 3 roky
• PL/SQL, ksh/bash/*perl/, OS (HP-UX, Linux ) - (pokročilý)
• skúsenosti s migráciou dát (exp/imp/datapump/TTS….)

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3186999  Dátum zverejnenia: 16.10.2017