Senior Android programátor

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj enterprise mobilnej aplikácie pre telefóny a tablety s operačným systémom Android. Aplikácia slúži na podporu predaja výrobkov po celom svete a umožňuje automatizáciu každodenných činností obchodných zástupcov.
Náplňou práce vývojára je technická analýza a následná implementácia riešení pre platformu Android na základe poskytnutých funkčných špecifikácií.
Použité technológie: Java, Android API, Android SDK v prostredí Eclipse a Android Studio.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné, neformálne pracovné prostredie
- mladý, dynamický kolektív
- pohyblivý pracovný čas
- možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodný software dom sídliaci v Bratislave, ktorý veľmi úspešne predáva svoje produkty spoločnostiam po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vhodný kandidát má 1-3 prípadne viac rokov skúseností s Android programovaním, musí byť šikovný a "hladný" po nových vedomostiach.

Seiteq s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com

Kontakt

ID: 2298236   Dátum zverejnenia: 10.10.2017