Odborný predajca nábytku - ALBERO

SEGUM - trade s.r.o.

Miesto práce
Nábytok ALBERO, Bosákova 5, 851 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základná mesačná mzda plus odmeny na základe plnenia plánu tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia ponúkaného nábytku zákazníkom
- pomoc zákazníkovi pri výbere nábytku
- vyplnenie objednávkového formuláru
- vystavenie faktúry za objednaný nábytok
- komunikácia so zákazníkom po dodaní objednaného tovaru
- práca s registračnou pokladňou, príjem hotovosti za predaný nábytok
- rezervácia termínu montáže nábytku v elektronickom kalendári
- vizualizácie v grafickom programe Arcon
- aranžovanie doplnkov na vystavených exponátoch
- hmotná zodpovednosť za zverené peniaze

- základná mesačná mzda po zaškolení 1100 EUR plus odmeny
- odmeny na základe plnenia plánu predaja
- školenia
- zamestnanecké zľavy

Ak Vás naša ponuka pracovného miesta zaujala, pošlite nám životopis na adresu jaslovska@albero.sk. V žiadosti uveďte Vaše doterajšie skúsenosti s predajom nábytku, resp. iné skúsenosti s predajom.
Oslovíme len uchádzačov, ktorý splnia podmienky pre túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (ostáva ešte 96 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Práca úspešného odborného predajcu nábytku v súčasnosti vyžaduje dokonalé znalosti o ponúkanom nábytku, prehľad v sortimente a schopnosť byť pre zákazníka poradcom, pri jeho problémoch so zariaďovaním bytu, či domu. Preto sa od úspešného záujemcu vyžaduje schopnosť sympaticky komunikovať, zvládnuť prácu s počítačom, prácu s pokladňou, záujem o nové trendy v oblasti zariaďovania interiérov a technické myslenie. Veľkou výhodou je práca s programom ArCON na tvorbu 3D návrhov, nie je to však podmienka.
Vzhľadom na otváracie hodiny obchodného domu sa jedná o nepravidelný pracovný čas a zmeny vychádzajú aj na soboty a nedele, ale princíp je dlhý a krátky týždeň plus dni naviac do dohodnutého mesačného fondu odpracovaných hodín.

SEGUM - trade s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom s nábytkom. Spoločnosť prevádzkuje sieť špecializovaných predajní spálňového nábytku pod názvom " Štúdio zdravého spánku " a obchodný dom s nábytkom ALBERO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bosákova 5
851 04 Bratislava
www.albero.sk , www.segum.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anton Chvála
E-mail: poslať životopis
ID: 1923789   Dátum zverejnenia: 25.8.2017