Testovací vodič

Segula Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných Testovacích vodičov, ktorí budú zohrávať kľúčovú úlohu pri validácii výkonnosti vozidiel.

Vašou hlavnou náplňou bude:

  • Vykonávanie rôznych testov na určených vozidlách za účelom hodnotenia ich výkonnosti a funkčnosti.
  •  Zaznamenanie a hlásenie akýchkoľvek odchýlok alebo problémov počas testovania.
  • Poskytovanie jasných a detailných správ o výsledkoch testov, vrátane konkrétnych informácií pre ďalšiu analýzu.
  • Spolupracovanie s testovacím tímom za účelom zabezpečenia presných a komplexných hodnotení.
  • Dodržiavanie pravidiel pre ochranu dôverných informácií týkajúcich sa testovacích postupov a výsledkov.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Príležitosť pracovať s najnovšími technológiami v automobilovom priemysle.
  • Konkurencieschopný plat a ostatné benefity

Informácie o výberovom konaní

Dĺžka obdobia na ktorú je pozícia obsadzovaná sú 3 mesiace.

Životopis prosím zasielajte na túto emailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

  • Platný vodičský preukaz s minimálne 1 rokom skúseností s vedením vozidla.
  • Schopnosť udržiavať presnosť a dôslednosť počas vykonávaných testov.
  • Flexibilita a prispôsobivosť meniacim sa podmienkam a prostrediam testovania.
  • Analytické schopnosti pre efektívne vyhodnocovanie výsledkov testov.
  • Zmysel pre detail na identifikáciu potenciálnych problémov počas testovania.
  • Diskrétnosti pri zachádzaní s testovacími protokolmi a výsledkami.
  • Schopnosť jasne a zrozumiteľne komunikovať zistenia v písomných aj ústnych správach.
  • Základné znalosti mechaniky a systémov vozidiel.
  • Skúsenosti alebo zručnosti v oblasti automobilovej mechaniky (výhodu).

SEGULA Technologies Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej inžinierskej skupiny SEGULA Technologies, ktorá pomáha posilňovať konkurencieschopnosť vo všetkých hlavných priemyselných odvetviach: automobilový, letecký a obranný priemysel, energetika, železničný, námornícky, farmaceutický, ropný a plynový priemysel. Pôsobíme vo viac ako 30 krajinách po celom svete s viac ako 15 000 zamestnancami. SEGULA Technologies je lídrom v špecializácií na inžiniersku oblasť, ktorý kladie dôraz na inovácie. Vykonávame rozsiahle projekty od štúdií po industrializáciu a výrobu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809541  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac