Produktový systémový inžinier (automobilový priemysel)

Segula Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
hneď
1 800 EUR/mesiacmzda 1800€ a viac, v závislosti od Vašich schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za koordináciu a realizáciu vývoja v rámci projektu, označeného odpovedajúcimi pracovnými balíkmi a rámcovými podmienkami definovanými v zadaní projektu;
  • Zodpovednosť za odborné vedenie členov tímu v rámci projektu
  • Plánovanie, koordinácia, vykonávanie (spoločne s tímom) a zabezpečenie všetkých úloh definovaných v pracovných balíkoch a v zadaniach projektu
  • Kontaktná osoba pre zákazníka za účelom koordinácie a riešenia otázok týkajúcich sa technického vývoja v rámci projektu
  • Spolupráca a komunikácia s dodávateľmi (dielov, foriem, služieb) v spolupráci s nákupom v rámci projektu

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Participácia na zaujímavých domácich a zahraničných projektoch nielen v
automotive
  • Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Iné bonusy

Uchádzačov prosíme poslať životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo na e-mail: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor do našej kancelárie v Trnave. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len záujemcov spĺňajúcich požiadavky výberového konania.
Za prejavený záujem vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (špecializácia strojárstvo, elektrotechnika, prevádzková technika, technológia plastov, mechatronika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (špecializácia strojárstvo, elektrotechnika, prevádzková technika, technológia plastov, mechatronika)
  • Dobrá znalosť anglického jazyka – úroveň B2, nemecký jazyk – výhodou
  • Všeobecné znalosti konštrukcie
  • Veľmi dobré analytické myslenie
  • CAD znalosti (CATIA, UG, Teamcenter)
  • Znalosti techniky spracovania plastov
  • Dobrá znalosť výroby nástrojov (vstrekovacie formy, prípravky)

SEGULA Technologies Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej inžinierskej skupiny SEGULA Technologies, ktorá pomáha posilňovať konkurencieschopnosť vo všetkých hlavných priemyselných odvetviach: automobilový, letecký a obranný priemysel, energetika, železničný, námornícky, farmaceutický, ropný a plynový priemysel. Pôsobíme vo viac ako 30 krajinách po celom svete s viac ako 15 000 zamestnancami. SEGULA Technologies je lídrom v špecializácií na inžiniersku oblasť, ktorý kladie dôraz na inovácie. Vykonávame rozsiahle projekty od štúdií po industrializáciu a výrobu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3974207  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac