Java Backend Developer

Seges s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame kolegu, ktorý preukáže svoju senioritu vo vývoji backend riešení. Hľadáme komplexného parťáka, ktorý by spolupracoval na:
- agilnom vývoji softvérových produktov
- vývoji backendu v jazyku Java s frameworkami ako – Spring, Spring Boot, Spring MVC, Hibernate, JPA, JDBC, …
- aplikoval svoje schopnosti ako plnohodnotný člen pri analýze požiadaviek a návrhu moderného riešenia, používajúceho REST, synchrónne a asynchrónne spracovanie, event-sourcing, …
- spolupracoval, či už na slovenských, alebo zahraničných projektoch
- dozeral a zvyšoval kvalitu produktov
- strážil a definoval kvalitné a rozumné konvencie

- variabilitu projektov
- osobný prístup, priamu a otvorenú komunikáciu
- podporu jazykových aktivít
- podporu športových aktivít
- dynamický pracovný čas
- rozvíjanie prezentačných schopností a iných soft skills v praxi
- férové platové ohodnotenie na základe vedomostí a príspevku do firemnej kultúry
- interné hackathony s možnosťou riešiť vlastné nápady
- práca na slovenských a zahraničných projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Budeme radi, ak sa preukážeš nasledovnými zručnosťami:
- min. 5 rokov skúsenosti s komerčnými projektami s Javou alebo Springom
- prehľad v Java frameworkoch
- objektovo-orientované a/alebo funkcionálne myslenie
- nehynúci hlad po nových technológiách a dlhodobo-udržateľných riešeniach
- automatizuješ a píšeš testy
- dokumentuješ
- zaujímajú ťa trendy a ich aplikácia do praxe

V našej dielničke vytvárame YesElf - platformu na digitálnu adopciu, ktorú denne používa tisíce používateľov z celého sveta. Náš ML model šrotí real-time kopec dát, z ktorých predikujeme zmätenosť a ciele používateľa a odporúčame mu vhodný obsah. Platforma je postavená na modernom stack-u a plná technických výziev, ktoré máš možnosť spolu s nami rozlúsknuť.

Pristupujeme individuálne k ľuďom aj projektom, nemáme zložitú organizačnú štruktúru ani komplikované procesy – uprednostňujeme “best practices” a komunikáciu. Fungujeme agilne, používame moderné technológie, nebojíme sa skúšať nové veci, automatizujeme čo sa dá. Sme síce malá firma, ale veci robíme profesionálne – plánujeme, testujeme, dokumentujeme, … . Nehasíme požiare, ale projekty máme pevne pod kontrolou. Organizujeme a podporujeme vývojársku komunitu (Java Group Slovakia, Docker Group Bratislava, Google Developer Group Bratislava). V chladničke máme vždy nejaké to pivko, chodíme sa naťahovať na jogu a visieť na umelú stenu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3748965  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 Eur