Samostatný účtovník/účtovníčka (Senior)

SEGAFREDO ZANETTI SR spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou SR
- zaúčtovanie a úhrady dodávateľských faktúr za tovar a služby
- kontrola automatického zaúčtovania bankových výpisov
- vedenie pokladne
- správa majetku spoločnosti, výpočet mesačných odpisov, ročný výpočet daňových odpisov
- inventarizácia majetku
- kontrola a zaúčtovanie došlých platieb, sledovanie pohľadávok a neuhradených faktúr
- príprava podkladov pre mzdové účtovníctvo, automatické zaúčtovanie miezd
- spracovanie daňového priznania na DPH a daň z motorových vozidiel
- spracovanie podkladov pre koncernové výkazníctvo, pravidelných reportov do zahraničia
podľa požiadaviek koncernu
- príprava finančných plánov
- sledovanie a implementácia zmien v oblasti daňovej a účtovnej legislatívy

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie, atmosféra v menšej spoločnosti
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- káva, čaj na pracovisku zdarma
- mobilný telefón
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť jazykového vzdelávania

Ak Vás táto ponuka oslovila, zašlite nám prosím životopis v slovenskom, aj anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- odborné skúsenosti z oblasti účtovníctva - min. 5 rokov v účtovníctve
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- analytické a logické myslenie
- lojalita, bezúhonnosť

SEGAFREDO ZANETTI je jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších talianskych značiek s významným počtom zákazníkov po celom svete. Jej poslaním zostáva od samého začiatku, šíriť chuť, kultúru a prípravu pravého talianskeho espressa. "Il vero espresso italiano".

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2353299  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac