Logo Seesame, s.r.o.

Skúsený Account Manager - Brand & Lifestyle

Seesame, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiacV závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa lifestyle témy a rád/a by si sa rozvíjal/la v oblasti brand PR?

Máš dobrý time management a dokážeš multitaskovať?
Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?
Sleduješ sociálne siete a poznáš prehľad v trendoch a influenceroch?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Account Manager.

Ako bude vyzerať tvoj deň?
​V tíme máme tri veľmi šikovné Account manažérky, jednu skvelú špecialistku na médiá a dve ochotné asistentky, ktoré nám pomáhajú so zadaniami. Každá Account manažérka má na starosti 2-3 klientov, no nikto na to nie je sám. Kreatívne návrhy aj projekty zdieľame v tíme, či už sa v daný deň vidíme osobne alebo online. Každý deň si svoj plán určuješ ty a je kombináciou samostatnej práce, tímových a klientskych meetingov aj produkcie mimo office – či už pri organizovaní eventov alebo pri natáčaní videí s influencermi.​

Čo bude tvojou dennou agendou na danej pozícii:
✅riadenie a koordinácia kampaní a mesačných PR aktivít podľa potrieb klienta;
✅pravidelná komunikácia s klientom;
✅príprava rôznych komunikačných podkladov;
✅podieľanie sa na príprave komunikačných návrhov a podkladov pre klienta;
✅pomoc s organizáciou vybraných eventov pre klienta;

✅Influencer marketing: príprava kreatívnych návrhov, riadenie influencerských kampaní​
✅komunikácia s novinármi;
✅reporting projektov klientovi.

Čo ti ponúkame?

✅atraktívny systém benefitov (letná aj vianočná odmena nad rámec platu a navyše koncoročný bonus; dokopy môžeš mať až 14,6 platu za rok);

✅super zamestnanecká appka s odmenami podľa v hodnote až 1000 eur ročne;
✅finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu;
✅interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme, ale aj možnosti absolvovať externé školenia a konferencie;
✅spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek;
✅nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou happy hour.

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pridaj sa do tímu, ktorý riadi influencerské kampane, plánuje zmysluplné eventy a pomáha klientom s produktovou a korporátnou komunikáciou. Pre slovenské aj zahraničné firmy tvoríme kreatívne externé komunikačné kampane, ktoré autenticky prepájajú značku alebo produkt priamo so zákazníkom alebo pomáhajú zlepšovať reputáciu.

Denne spolupracujeme s influencermi na kampaniach, organizujeme zaujímavé eventy, riadime obsah s interným content tímom, komunikujeme s médiami a dozeráme na to, aby všetky aktivity v komunikačných plánoch našich klientov prebiehali bez problémov.

Klientov v tíme máme, samozrejme, tých najlepších !
Preto budeš pracovať na komunikačných kampaniach pre značky ako napr. IKEA, Avon či F&F.

Zapadneš k nám, ak:
✅sleduješ trendy a dianie okolo seba;
✅máš vzťah ku komunikácii,
✅si tímový hráč a ochotne pomôžeš aj kolegom;
✅dá sa na teba spoľahnúť: keď sa na niečom dohodneme, tak to platí – či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru;
✅slovenčinu aj angličtinu máš v krvi: jazyk je totiž naším denným nástrojom;
✅si zodpovedný detailista: projektový manažment pre teba nie je neznámy pojem.
Sme partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 30 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4819818  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac